Светът на кучето Светът на котката За грумъри 375 продукта
Кучета - груминг и грижа
Груминг и грижа за кучета: шампоани и балсами, спрейове, парфюми, продукти за зъби, уши и лапи, четки и гребени – за домашна грижа и за салона.Добра... Още
Груминг и грижа за кучета: шампоани и балсами, спрейове, парфюми, продукти за зъби, уши и лапи, четки и гребени – за домашна грижа и за салона.
Добра основа за всяко куче е шампоан и балсам за неговия тип козина, подходяща четка и спрей за разплитане. Не знаете откъде да започнете? Опитайте теста за шампоан или страницата за грижа според породата.
-
Bugalugs Aloe & Kiwi Dog Cologne Освежаващ Одеколон за Кучета 200ml
Bugalugs
Bugalugs Aloe & Kiwi Dog Cologne Освежаващ Одеколон за Кучета 200ml
€14,30 Единична цена €71,50/л -
2 in 1 Papaya & Coconut Detangling Foam Comb for Dogs & Cats Пяна за Разресване 2в1 с Гребен 150ml
Bugalugs
2 in 1 Papaya & Coconut Detangling Foam Comb for Dogs & Cats Пяна за Разресване 2в1 с Гребен 150ml
€17,89 Единична цена €119,27/л -
Bugalugs Probiotic Detangling Spray for Dogs - Пробиотичен груминг спрей
Bugalugs
Bugalugs Probiotic Detangling Spray for Dogs - Пробиотичен груминг спрей
€15,99 Единична цена €79,95/л -
Groom Professional Fresh Cedar Mist Cologne - Професионален парфюм за кучета с дървесен аромат на кедър 100 мл
Groom Professional
Groom Professional Fresh Cedar Mist Cologne - Професионален парфюм за кучета с дървесен аромат на кедър 100 мл
€14,99 Единична цена €149,90/л -
Groom Professional First Love Cologne - Професионален парфюм за кучета със сладък флорален аромат 100 мл
Groom Professional
Groom Professional First Love Cologne - Професионален парфюм за кучета със сладък флорален аромат 100 мл
€14,99 -
Groom Professional Citrus Twist Cologne - Професионален унисекс парфюм за кучета с аромат на цитруси 100 мл
Groom Professional
Groom Professional Citrus Twist Cologne - Професионален унисекс парфюм за кучета с аромат на цитруси 100 мл
€14,99 Единична цена €149,90/л -
Groom Professional Fresh Oatmeal Remedy Shampoo - Хипоалергенен успокояващ шампоан концентрат 16:1 с овесени ядки и алое вера 350 мл
Groom Professional
Groom Professional Fresh Oatmeal Remedy Shampoo - Хипоалергенен успокояващ шампоан концентрат 16:1 с овесени ядки и алое вера 350 мл
Цена при разпродажба €21,60 Обичайна цена €22,99 Единична цена €61,71/л -
Groom Professional Strawberry Bon Bon Cologne - Професионален парфюм за кучета със сладък аромат на ягода 100 мл
Groom Professional
Groom Professional Strawberry Bon Bon Cologne - Професионален парфюм за кучета със сладък аромат на ягода 100 мл
€14,99 Единична цена €149,90/л -
Groom Professional Original Cologne - Професионален унисекс парфюм за кучета с класически аромат 100 мл
Groom Professional
Groom Professional Original Cologne - Професионален унисекс парфюм за кучета с класически аромат 100 мл
€14,99 Единична цена €149,90/л -
Groom Professional Berry Blush Cologne - Професионален парфюм за кучета с аромат на горски плодове 100 мл
Groom Professional
Groom Professional Berry Blush Cologne - Професионален парфюм за кучета с аромат на горски плодове 100 мл
€14,99 Единична цена €149,90/л -
Bugalugs Nail Clippers (Small/Medium) - Професионална нокторезачка с вградена пила за малки и средни кучета
Bugalugs
Bugalugs Nail Clippers (Small/Medium) - Професионална нокторезачка с вградена пила за малки и средни кучета
€13,95 -
Groom Professional Baby Fresh Cologne - Професионален парфюм за кучета с аромат на бебешка пудра 100 мл
Groom Professional
Groom Professional Baby Fresh Cologne - Професионален парфюм за кучета с аромат на бебешка пудра 100 мл
€14,99 Единична цена €149,90/л -
Groom Professional Blue Lagoon Cologne - Професионален унисекс парфюм за кучета с освежаващ океански аромат 100 мл
Groom Professional
Groom Professional Blue Lagoon Cologne - Професионален унисекс парфюм за кучета с освежаващ океански аромат 100 мл
€14,99 Единична цена €149,90/л -
Bugalugs Nail Clippers (Medium/Large) - Професионална нокторезачка с вградена пила за средни и големи кучета
Bugalugs
Bugalugs Nail Clippers (Medium/Large) - Професионална нокторезачка с вградена пила за средни и големи кучета
€13,95 -
-
Bugalugs 2 in 1 Fragrance Free Detangling Foam Comb for Dogs & Cats Пяна за Разресване с Гребен Без Аромат 150ml
Bugalugs
Bugalugs 2 in 1 Fragrance Free Detangling Foam Comb for Dogs & Cats Пяна за Разресване с Гребен Без Аромат 150ml
€17,89 Единична цена €119,27/л -
Bugalugs 2 in 1 Coconut & Lime Detangling Foam Comb for Dogs & Cats Пяна за Разресване 2в1 с Гребен 150ml
Bugalugs
Bugalugs 2 in 1 Coconut & Lime Detangling Foam Comb for Dogs & Cats Пяна за Разресване 2в1 с Гребен 150ml
€17,89 Единична цена €119,27/л -
Bugalugs 2 in 1 Lavender & Chamomile Detangling Foam Comb for Dogs & Cats Успокояваща Пяна за Разресване 2в1 с Гребен 150ml
Bugalugs
Bugalugs 2 in 1 Lavender & Chamomile Detangling Foam Comb for Dogs & Cats Успокояваща Пяна за Разресване 2в1 с Гребен 150ml
€17,89 Единична цена €119,27/л -
Bugalugs 2 in 1 Detangler & Leave in Conditioner with Raspberry & Lemon Спрей за Разресване 2в1 с Малина и Лимон for Dogs
Bugalugs
Bugalugs 2 in 1 Detangler & Leave in Conditioner with Raspberry & Lemon Спрей за Разресване 2в1 с Малина и Лимон for Dogs
€14,20 Единична цена €71,00/л -
Bugalugs Wild Lemongrass Dog Deodorising Spray with Shed Control Дезодориращ Спрей за Кучета
Bugalugs
Bugalugs Wild Lemongrass Dog Deodorising Spray with Shed Control Дезодориращ Спрей за Кучета
€14,30 Единична цена €71,50/л -
Bugalugs Blueberry Spa No Rinse Facial Wash + Shampoo with Blueberry & Colloidal Oatmeal for Dogs Почистваща Пяна за Лице без Изплакване 200ml
Bugalugs
Bugalugs Blueberry Spa No Rinse Facial Wash + Shampoo with Blueberry & Colloidal Oatmeal for Dogs Почистваща Пяна за Лице без Изплакване 200ml
€15,95 Единична цена €79,75/л -
TropiClean Deodorizing Perfume & Odor Eliminating Papaya Scent Dog & Cat Spray - дезодориращ спрей за кучета и котки 236 ml
TropiClean
TropiClean Deodorizing Perfume & Odor Eliminating Papaya Scent Dog & Cat Spray - дезодориращ спрей за кучета и котки 236 ml
€12,99 Единична цена €55,04/л -
Show Tech + Featherlight Curved Comb 19 cm професионален извит гребен
Show Tech
Show Tech + Featherlight Curved Comb 19 cm професионален извит гребен
€25,51 -
Show Tech + Featherlight Curved Comb 25 cm професионален извит гребен
Show Tech
Show Tech + Featherlight Curved Comb 25 cm професионален извит гребен
€30,63