Светът на кучето Светът на котката За грумъри 375 продукта
Кучета - груминг и грижа
Груминг и грижа за кучета: шампоани и балсами, спрейове, парфюми, продукти за зъби, уши и лапи, четки и гребени – за домашна грижа и за салона.Добра... Още
Груминг и грижа за кучета: шампоани и балсами, спрейове, парфюми, продукти за зъби, уши и лапи, четки и гребени – за домашна грижа и за салона.
Добра основа за всяко куче е шампоан и балсам за неговия тип козина, подходяща четка и спрей за разплитане. Не знаете откъде да започнете? Опитайте теста за шампоан или страницата за грижа според породата.
-
-
Show Tech+ Featherlight Swirl Comb 25cm професионален извит гребен
Show Tech
Show Tech+ Featherlight Swirl Comb 25cm професионален извит гребен
€35,28 -
-
Groom Professional Creative Blow Pens 12 Pack With Stencils цветни писалки за русуване върху козина със шаблони
Groom Professional
Groom Professional Creative Blow Pens 12 Pack With Stencils цветни писалки за русуване върху козина със шаблони
€34,77 -
Groom Professional Comfort Support Stool Black With Non-Clog Wheels професионален груминг стол
Groom Professional
Groom Professional Comfort Support Stool Black With Non-Clog Wheels професионален груминг стол
€152,83 -
Chris Christensen Try Me Spectrum Ten Kit специално за дълги, гладки и прави козини
Chris Christensen Systems
Chris Christensen Try Me Spectrum Ten Kit специално за дълги, гладки и прави козини
€56,99 -
Show Tech Cordless hair straightener безжична преса
Show Tech
Show Tech Cordless hair straightener безжична преса
€69,02 -
iGroom Pro-Keratin Leave-In Conditioner балсам за интензивно възстановяване и защита без отмиване 473 ml
iGroom
iGroom Pro-Keratin Leave-In Conditioner балсам за интензивно възстановяване и защита без отмиване
€60,75 Размер: 473ml · 2 размера Единична цена €128,44/л -
-
Chris Christensen Spectrum One Conditioner for Coarse & Rough Coats – балсам за териери и кучета с двойна козина, концентрат 8:1, 118ml
Chris Christensen Systems
Chris Christensen Spectrum One Conditioner for Coarse & Rough Coats – балсам за териери и кучета с двойна козина, концентрат 8:1, 118ml
€10,17 -
Chris Christensen SmartRinse Tropical Breeze Conditioner Хидратиращ и ароматизиращ балсам концентрат 8:1, 59ml
Chris Christensen Systems
Chris Christensen SmartRinse Tropical Breeze Conditioner Хидратиращ и ароматизиращ балсам концентрат 8:1, 59ml
€9,66 Единична цена €163,73/л -
iGroom Clarifying Shampoo Pineapple Шампоан за дълбоко почистване с аромат на ананас
iGroom
iGroom Clarifying Shampoo Pineapple Шампоан за дълбоко почистване с аромат на ананас
€93,06 Размер: 3.78L · 2 размера Единична цена €24,62/л -
Chris Christensen SmartRinse Vanilla Oatmeal Conditioner Балсам за чувствителна кожа с овес и ванилия концентрат 8:1, 59ml
Chris Christensen Systems
Chris Christensen SmartRinse Vanilla Oatmeal Conditioner Балсам за чувствителна кожа с овес и ванилия концентрат 8:1, 59ml
€9,15 Единична цена €155,08/л -
iGroom Extreme Volume Conditioner – Балсам за обем и плътност
iGroom
iGroom Extreme Volume Conditioner – Балсам за обем и плътност
€37,80 Размер: 473ml · 2 размера Единична цена €79,92/л -
iGroom All-In-One Шампоан и Балсам за Кучета и Котки
iGroom
iGroom All-In-One Шампоан и Балсам за Кучета и Котки
€37,50 Размер: 473ml · 2 размера Единична цена €79,28/л -
Chris Christensen SmartRinse Jungle Apple Conditioner Хидратиращ и ароматизиран балсам концентрат 8:1, 59ml
Chris Christensen Systems
Chris Christensen SmartRinse Jungle Apple Conditioner Хидратиращ и ароматизиран балсам концентрат 8:1, 59ml
€9,15 Единична цена €155,08/л -
Groom Professional Coconut Moisturising Shampoo шампоан концентрат 10:1
Groom Professional
Groom Professional Coconut Moisturising Shampoo шампоан концентрат 10:1
Цена при разпродажба €16,99 Обичайна цена €25,05 Размер: 450ml · 3 размера Единична цена €37,76/л -
iGroom Texturizing Shampoo – шампоан за текстура и плътност
iGroom
iGroom Texturizing Shampoo – шампоан за текстура и плътност
€79,65 Размер: 473ml · 2 размера Единична цена €168,39/л -
iGroom Clarifying Shampoo професионален шампоан за дълбоко почистване
iGroom
iGroom Clarifying Shampoo професионален шампоан за дълбоко почистване
€69,95 Размер: 473ml · 2 размера Единична цена €147,89/л -
Groom Professional Argan Oil Conditioner Балсам с Арганово масло
Groom Professional
Groom Professional Argan Oil Conditioner Балсам с Арганово масло
Цена при разпродажба €19,99 Обичайна цена €25,51 Размер: 450ml · 2 размера Единична цена €44,42/л -
Groom Professional Coat Repair Conditioner Балсам концентрат 10:1
Groom Professional
Groom Professional Coat Repair Conditioner Балсам концентрат 10:1
Цена при разпродажба €19,99 Обичайна цена €25,05 Размер: 450ml · 2 размера Единична цена €44,42/л -
Chris Christensen Spectrum Five Shampoo шампоан за породи с гладка козина концентрат 8:1
Chris Christensen Systems
Chris Christensen Spectrum Five Shampoo шампоан за породи с гладка козина концентрат 8:1
€35,74 Размер: 473ml · 2 размера -
Chris Christensen Spectrum Five Conditioner Балсам за гладка козина концентрат 8:1
Chris Christensen Systems
Chris Christensen Spectrum Five Conditioner Балсам за гладка козина концентрат 8:1
€35,74 Размер: 473ml · 2 размера -
Groom Professional Baby Powder Shampoo Шампоан за бебета 250ml концентрат 20:1
Groom Professional
Groom Professional Baby Powder Shampoo Шампоан за бебета 250ml концентрат 20:1
€13,99 Единична цена €55,96/л