Светът на кучето Светът на котката За грумъри 375 продукта
Кучета - груминг и грижа
Груминг и грижа за кучета: шампоани и балсами, спрейове, парфюми, продукти за зъби, уши и лапи, четки и гребени – за домашна грижа и за салона.Добра... Още
Груминг и грижа за кучета: шампоани и балсами, спрейове, парфюми, продукти за зъби, уши и лапи, четки и гребени – за домашна грижа и за салона.
Добра основа за всяко куче е шампоан и балсам за неговия тип козина, подходяща четка и спрей за разплитане. Не знаете откъде да започнете? Опитайте теста за шампоан или страницата за грижа според породата.
-
Groom Professional Cherry Sparkle Shampoo Шампоан с Череша 1L концентрат 10:1
Groom Professional
Groom Professional Cherry Sparkle Shampoo Шампоан с Череша 1L концентрат 10:1
€25,81 Единична цена €25,81/л -
Groom Professional Bye Bye Buzz Shampoo противопаразитен шампоан концентрат 10:1
Groom Professional
Groom Professional Bye Bye Buzz Shampoo противопаразитен шампоан концентрат 10:1
€20,60 Размер: 450ml · 2 размера Единична цена €45,78/л -
Groom Professional Tranquil Shampoo 450ml шампоан концентрат 10:1
Groom Professional
Groom Professional Tranquil Shampoo 450ml шампоан концентрат 10:1
€19,90 Единична цена €44,22/л -
Groom Professional Tender Puppy Kitty Shampoo 450ml шампоан концентрат 10:1
Groom Professional
Groom Professional Tender Puppy Kitty Shampoo 450ml шампоан концентрат 10:1
€22,00 Единична цена €48,89/л -
Groom Professional Tea Tree Oil Shampoo 450ml шампоан концентрат 14:1
Groom Professional
Groom Professional Tea Tree Oil Shampoo 450ml шампоан концентрат 14:1
€19,90 Единична цена €44,22/л -
Groom Professional Berry Blast Shampoo шампоан концентрат 10:1
Groom Professional
Groom Professional Berry Blast Shampoo шампоан концентрат 10:1
€18,50 Размер: 450ml · 2 размера Единична цена €41,11/л -
Groom Professional - Избелващ Шампоан "Bright White"
Groom Professional
Groom Professional - Избелващ Шампоан "Bright White"
€14,85 Размер: 250ml · 4 размера Единична цена €59,40/л -
Groom Professional Warm Spice & Vanilla Shampoo 250ml шампоан концентрат 12:1
Groom Professional
Groom Professional Warm Spice & Vanilla Shampoo 250ml шампоан концентрат 12:1
€14,85 Единична цена €59,40/л -
Groom Professional Coat Revitalise - Ревитализиращ Балсам
Groom Professional
Groom Professional Coat Revitalise - Ревитализиращ Балсам
€24,00 Размер: 450ml · 2 размера -
Groom Professional - Спрей с Масло от Вечерна Иглика
Groom Professional
Groom Professional - Спрей с Масло от Вечерна Иглика
€18,99 Размер: 200ml · 2 размера -
Hydra Vegan Forest Soul Conditioner Балсам 1Л Концентрат 4:1
Hydra Vegan
Hydra Vegan Forest Soul Conditioner Балсам 1Л Концентрат 4:1
€38,99 Единична цена €38,99/л -
Hydra Pet Spa Senses Serenity Балсам 1L
Hydra Pet Spa Senses
Hydra Pet Spa Senses Serenity Балсам 1L
€38,99 Единична цена €38,99/л -
Hydra Pet Spa Senses Care Балсам 1L
Hydra Pet Spa Senses
Hydra Pet Spa Senses Care Балсам 1L
€38,99 Единична цена €38,99/л -
Chris Christensen Systems Show Off Шампоан без отмиване
Chris Christensen Systems
Chris Christensen Systems Show Off Шампоан без отмиване
€9,99 Размер: 59ml · 3 размера -
Groom Professional Rhubarb & Custard Shampoo 450ml шампоан с ревен и яйчен крем концентрат 12:1
Groom Professional
Groom Professional Rhubarb & Custard Shampoo 450ml шампоан с ревен и яйчен крем концентрат 12:1
€22,80 Единична цена €50,67/л -
Groom Professional Big & Beautiful Volumising Shampoo шампоан концентрат 12:1 за обем
Groom Professional
Groom Professional Big & Beautiful Volumising Shampoo шампоан концентрат 12:1 за обем
€21,20 Размер: 450ml · 2 размера Единична цена €47,11/л -
Groom Professional More Black Shampoo шампоан за черна козина концентрат 12:1
Groom Professional
Groom Professional More Black Shampoo шампоан за черна козина концентрат 12:1
€21,20 Размер: 450ml · 2 размера Единична цена €47,11/л -
Groom Professional Fresh White Flower § Ginger - Успокояващ Шампоан 350 мл Концентрат 24:1
Groom Professional
Groom Professional Fresh White Flower § Ginger - Успокояващ Шампоан 350 мл Концентрат 24:1
€21,60 Единична цена €61,71/л -
Groom Professional Fresh Dragon Fruit Shampoo 350ml шампоан концентрат 24:1
Groom Professional
Groom Professional Fresh Dragon Fruit Shampoo 350ml шампоан концентрат 24:1
€16,99 Единична цена €48,54/л -
Groom Professional Fresh Blueberry Bloom Shampoo 350ml шампоан концентрат 24:1
Groom Professional
Groom Professional Fresh Blueberry Bloom Shampoo 350ml шампоан концентрат 24:1
€16,99 Единична цена €48,54/л -
Groom Professional Exclusive Mandarin & Rose Shampoo 450ml шампоан концентрат 20:1
Groom Professional
Groom Professional Exclusive Mandarin & Rose Shampoo 450ml шампоан концентрат 20:1
€22,99 -
Groom Professional Raspberry Gloss Shampoo 4L шампоан концентрат 10:1
Groom Professional
Groom Professional Raspberry Gloss Shampoo 4L шампоан концентрат 10:1
€59,99 Единична цена €15,00/л -
Crown Royale Condition Plus Conditioner - Професионален антистатичен балсам концентрат 20:1
Crown Royale
Crown Royale Condition Plus Conditioner - Професионален антистатичен балсам концентрат 20:1
€42,99 Размер: 473ml · 2 размера Единична цена €90,89/л -
Crown Royale Soothing Oats & Aloe Conditioner - Професионален успокояващ балсам концентрат 20:1 за кучета с чувствителна кожа
Crown Royale
Crown Royale Soothing Oats & Aloe Conditioner - Професионален успокояващ балсам концентрат 20:1 за кучета с чувствителна кожа
€42,99 Размер: 473ml · 2 размера Единична цена €90,89/л