The dog world The cat world For groomers 132 products
Food and Treats
Browse our selection of food and treats for dogs, cats, small animals and birds – from reward and training treats to complete wet food and soups.We... More
Browse our selection of food and treats for dogs, cats, small animals and birds – from reward and training treats to complete wet food and soups.
We select brands with high meat content and clean composition, suitable for everyday feeding and special occasions.
-
Uniq Pets Horse Meat on Collagen Rings Dog Treats, 500 g
Uniq Pets
Uniq Pets Horse Meat on Collagen Rings Dog Treats, 500 g
€17,90 Unit price €35,80/kg -
Uniq Pets Duo Duck and Vegetable Popsicles Dog Treats, 500 g
Uniq Pets
Uniq Pets Duo Duck and Vegetable Popsicles Dog Treats, 500 g
€14,95 Unit price €29,90/kg -
Uniq Pets Meaty Soft Duck Jerky for Dogs, 80 g
Uniq Pets
Uniq Pets Meaty Soft Duck Jerky for Dogs, 80 g
€2,55 -
Uniq Pets Handcraft Chicken & Lamb White Sesame Bagel Dog Treats, 500 g
Uniq Pets
Uniq Pets Handcraft Chicken & Lamb White Sesame Bagel Dog Treats, 500 g
€16,30 -
Uniq Pets Collagen & Fruit Donut Dog Treats with Beef and Dried Pineapple
Uniq Pets
Uniq Pets Collagen & Fruit Donut Dog Treats with Beef and Dried Pineapple
€2,95 -
Uniq Pets Meaty BBQ Chicken Leg Dog Treats with White Sesame, 500 g
Uniq Pets
Uniq Pets Meaty BBQ Chicken Leg Dog Treats with White Sesame, 500 g
€17,85 -
Uniq Pets Cat Snacks Mimi Anti-Hairball Soft Hearts Cat Treats with Chicken, 50 g
Uniq Pets
Uniq Pets Cat Snacks Mimi Anti-Hairball Soft Hearts Cat Treats with Chicken, 50 g
€2,49 Unit price €49,80/kg -
Uniq Pets Meaty Rabbit Ear Dog Chews with Beef, 500 g
Uniq Pets
Uniq Pets Meaty Rabbit Ear Dog Chews with Beef, 500 g
€12,80 Unit price €25,60/kg -
Uniq Pets Cat Snacks Mimi Soft Cat Treats with Chicken and Cat Grass, 50 g
Uniq Pets
Uniq Pets Cat Snacks Mimi Soft Cat Treats with Chicken and Cat Grass, 50 g
€2,49 Unit price €49,80/kg -
Uniq Pets Collagen & Fruit Donut Dog Treats with Duck and Dried Apple
Uniq Pets
Uniq Pets Collagen & Fruit Donut Dog Treats with Duck and Dried Apple
€2,95 Unit price €98,33/kg -
Uniq Pets Handcraft Chicken Leg Dog Treats, 500 g
Uniq Pets
Uniq Pets Handcraft Chicken Leg Dog Treats, 500 g
€11,50 -
Uniq Pets Cat Snacks Mimi Soft Stars Cat Treats with Lamb and Taurine, 50 g
Uniq Pets
Uniq Pets Cat Snacks Mimi Soft Stars Cat Treats with Lamb and Taurine, 50 g
€2,49 Unit price €49,80/kg -
SING & SONG WildWings Cruncher Nuts Crunchy Parrot Treat, 85 g
Sing & Song
SING & SONG WildWings Cruncher Nuts Crunchy Parrot Treat, 85 g
€2,89 Unit price €34,00/kg -
Uniq Pets Collagen Donut Dog Treats with Chicken and Coconut
Uniq Pets
Uniq Pets Collagen Donut Dog Treats with Chicken and Coconut
€2,80 Unit price €56,00/kg -
Uniq Pets Duo Duck and Sweet Potato Wrap Tubes Dog Treats, 500 g
Uniq Pets
Uniq Pets Duo Duck and Sweet Potato Wrap Tubes Dog Treats, 500 g
€12,95 Unit price €25,90/kg -
Uniq Pets French Breakfast Croissant Dog Treats with Collagen, Rabbit and Carob, 40 g
Uniq Pets
Uniq Pets French Breakfast Croissant Dog Treats with Collagen, Rabbit and Carob, 40 g
€2,79 -
Uniq Pets Duo Duck and Sweet Potato Wraps Dog Treats, 500 g
Uniq Pets
Uniq Pets Duo Duck and Sweet Potato Wraps Dog Treats, 500 g
€12,95 Unit price €25,90/kg -
Uniq Pets Snack & Sip Sniffy Mini Dog Treats with Lamb and Pollock, 400 g
Uniq Pets
Uniq Pets Snack & Sip Sniffy Mini Dog Treats with Lamb and Pollock, 400 g
€13,95 Unit price €34,88/kg -
SING & SONG WildWings Cruncher Egg + Honey Crunchy Parrot Treat 85 g
Sing & Song
SING & SONG WildWings Cruncher Egg + Honey Crunchy Parrot Treat 85 g
€2,89 Unit price €34,00/kg -
Uniq Pets Cat Snacks Mimi Hair & Skin Care Soft Strips Cat Treats with Duck, 50 g
Uniq Pets
Uniq Pets Cat Snacks Mimi Hair & Skin Care Soft Strips Cat Treats with Duck, 50 g
€2,49 Unit price €49,80/kg -
Uniq Pets Cat Snacks Mimi Fish Bites Cat Treats with Salmon and Chicken, 50g
Uniq Pets
Uniq Pets Cat Snacks Mimi Fish Bites Cat Treats with Salmon and Chicken, 50g
€2,49 Unit price €49,80/kg -
HERBEE RodensRoot Cruncher 2in1 Crunchy Treat for Rodents and Rabbits with Nuts and Linseed, 115 g
Herbee
HERBEE RodensRoot Cruncher 2in1 Crunchy Treat for Rodents and Rabbits with Nuts and Linseed, 115 g
€2,69 Unit price €23,39/kg -
Uniq Pets Snack & Sip Sniffy Soft Lamb Sausages for Dogs, 400 g
Uniq Pets
Uniq Pets Snack & Sip Sniffy Soft Lamb Sausages for Dogs, 400 g
€13,95 Unit price €34,88/kg -
SING & SONG WildWings Cruncher Fruits Crunchy Parrot Treat, 85 g
Sing & Song
SING & SONG WildWings Cruncher Fruits Crunchy Parrot Treat, 85 g
€2,89 Unit price €34,00/kg